fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Rozloučení předškoláků 

Rozloučení předškoláků 

Ve čtvrtek 23. 6. proběhlo v odpoledních hodinách rozloučení předškoláků s kolektivem MŠ. Pro rodiče a děti byl připraven bohatý program – předškoláci přednesli básničky a předvedli pečlivě nacvičenou choreografii k písním z filmu Pomáda. Malé děti předškolákům zazpívaly s paní učitelkou písničku na rozloučenou. Program následně doplnily soutěže, do kterých se s dětmi zapojili i jejich rodiče. Příjemné letní odpoledne jsme završili opékáním buřtů.

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram