Školní výlet 2. stupně

Byl krásný letní den, 22. června 2022, a žáci 2. stupně se vydali na tradiční předprázdninový výlet. Vždycky je příjemné strávit společné chvíle se spolužáky jinak a jinde než ve školních lavicích. Program pro tento den byl naplánovaný. Hned ráno mladí cestovatelé podnikli okružní túru po naučné stezce vedoucí rašeliništěm Červené blato v chráněné krajinné oblasti Třeboňsko. Špetku znalostí o jihočeském rybníkářství získali při návštěvě expozice v domě Štěpánka Netolického v Třeboni. Výlet zakončili lehce adrenalinovým pobytem v Obludišti v Dolní Pěně, kde bloudění a hledání oblud je hlavní zábavou. Výlet byl na pohodu a všichni si ho více či méně užili.