Výlet I. stupně

Ve středu 22. června vyrazil celý 1. stupeň na školní výlet. Naším cílem byla návštěva Telče. Počasí nám přálo a o to více byli žáci z výletu nadšeni. V Telči jsme si prohlédli Telčský dům, kde se děti vydováděly, vyzkoušely si různé hlavolamy a prohlédly podzemí. Poté jsme se přemístili do Muzea techniky, kde byly k vidění různé starodávné automobily a nejen ty, ale spousta zajímavých věcí z dob našich babiček a prababiček. Na náměstí jsme si prohlédli renesanční domy, kašnu, … A naší poslední zastávkou byla rozhledna Oslednice, ze které jsme měli Telč jako na dlani. A pak hurá na vlak a domů. Výlet se nám vydařil a všichni jsme byli spokojeni.