fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Informace o systému pro evidenci a výdej obědů — Strava.cz

Informace o systému pro evidenci a výdej obědů — Strava.cz

Vážení rodiče,

dovolte nám, abychom Vás seznámili s naším stravovacím systémem, pomocí kterého budete mít možnost řídit si přihlášky a odhlášky stravy kdykoliv online prostřednictvím webu strava.cz nebo pomocí mobilní aplikace Strava.

Každé dítě má vlastní stravovací kartu, ke které se přihlásíte na webu nebo v aplikaci pomocí přihlašovacích údajů sestávajících ze jména a příjmení dítěte a z hesla, které se skládá ze dne narození dítěte (dvoumístný formát — s úvodní nulou) a z posledních dvou čísel roku narození dítěte, viz příklady v tabulce.

Jméno a příjmeníDatum narozeníHeslo
Jan Novák8. 12. 20150815
Jana Nováková11. 6. 20131106
Josef Novák1. 10. 20140110
Příklad vytváření hesel do aplikace Strava.cz

Na tento systém je navázána evidence odběru obědů, a to formou čipu, který si každý strávník zakoupí prostřednictvím třídních učitelů. Cena jednoho čipu je 124 Kč a platí se v hotovosti. Při výdeji oběda přiloží strávník tento čip na čtecí zařízení, čímž dojde k zaevidování odběru oběda pro daný den.

Tento systém nám rovněž umožňuje rozesílat informační e-maily, ve kterých Vás budeme informovat o změnách, novinkách a jídelníčcích na následující týden.

Odkaz na webAplikace pro AndroidAplikace pro iOS
www.strava.czStáhnout aplikaci StravaStáhnout aplikaci Strava
Odkazy na web a aplikace Strava.cz

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram