fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Náboj junior – soutěž

Náboj junior – soutěž

Tým A: M. Nehyba, P. Putyera, B. Teturová, L. Procházková

Tým B: A. Novák, O. Bártů, A. Pechová, E. Pátková

Výsledky:

TŘEBÍČČESKÁ REPUBLIKAMEZINÁRODNÍ
Tým A12. místo264. místo1 247. místo
Tým B11. místo238. místo1 016. místo

Očima soutěžících:

V pátek 25. 11. 2022 jsme se zúčastnili fyzikální a matematické soutěže, která se konala v Katolickém gymnáziu v Třebíči. Z Markvarce jsme v 6:40 jeli do Dačic, kde jsme nabrali posledního člena týmu a přestupovali na další autobus do Třebíče. Cesta do Třebíče byla velmi únavná. V 8:30 jsme dorazili na autobusové nádraží v Třebíči. Tam jsme počkali na školu z Domamile a s nimi jsme pak šli do supermarketu pro snídani. Po nákupu jsme přišli na místo konání. Po příchodu jsme se zapsali, rozdělili do dvou týmů a měli jsme asi 45 minut do zahájení soutěže. Mezitím jsme se psychicky připravili a vyslechli si pravidla soutěže. Pak začaly 2 hodiny počítání, příklady byly velmi náročné. Dohromady jsme vypočítali 25 příkladů. Od paní učitelky Anetky Hronové jsme dostali sladkou odměnu. Museli jsme ze soutěže odejít předčasně abychom stihli autobus, ale na krátký rozchod se čas našel. Někdo šel na kebab a někdo odpočívat. Autobusem jsme dojeli do Telče, kde jsme 45 minut čekali na vlak a mezitím se Ondra na nádraží seznámil s jeho vyvolenou. Vlakem jsme dojeli do Dačic, kde už nás čekal autobus domů a ve 4 hodiny jsme se vrátili zpátky do Markvarce.

Soutěžící: BT, LP, PP, MN, OB, AN, AP, EP

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram