fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Hýbeme se hezky česky

Hýbeme se hezky česky

I ve druhém ročníku soutěže se nám podařilo zabodovat a obsadit krásné druhé místo, jak jsme Vás již informovali v podzimním období. Od společnosti PENNY market jsme obdrželi poukázky na tyčinky, ovoce a nápoje. Za získané finanční prostředky jsme doplnili tělovýchovné vybavení. Vše jsme pro Vás zdokumentovali. Tyčinky a ovoce rozdělil Mikuláš. Nápoje využijeme při sportovních aktivitách v teplém předprázdninovém období. Tělovýchovné vybavení nám na focení naaranžovala děvčata z druhého stupně.

Těšíme se na další ročník soutěže a věříme, že opět zabodujeme.

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram