fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Bílý den v mateřské škole

Bílý den v mateřské škole

Dopoledne plné soutěží si děti ze školky užily ve čtvrtek 2.2.2023. Tento den se děti oblékly do bílé barvy. Pro děti byl připraven zábavný program plný her a sportovních disciplín. Děti protáhly nejen svá těla, procvičily si také postřeh i paměť. Například střelba papírovou koulí na cíl, přenášení koule kolíčkem, kreslení bílou barvou, stavění sněhuláků, stavění iglú. Nejvíce byly děti nadšené z „papírovobílé“ koulované. Jako odměnu si odnesly domů diplom a něco sladkého na zub. Tento den jsme si společně užili a budeme se těšit na další.

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram