fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Karneval ve školní družině

Karneval ve školní družině

Dnešní den byl pro děti z družiny neobyčejný, jelikož si s sebou do školy přinesly kromě učení také velice originální masky. Přeci když už se chystají na karneval, tak ať si těch masek pořádně užijí. A co se nám v družině objevilo za masky ? Duchové, krásné princezny, kovbojka, hastrmanka, miminko, jezdec na koni, pirát… Podívejte se na fotky 🙂 Chvilku jsme si zasoutěžili, udělali menší průvod po škole a školce a den jsme zakončili promítáním animovaného filmu.

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram