fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Velikonoční dílničky — 1. stupeň

Velikonoční dílničky — 1. stupeň

Ve středu 5. dubna proběhly v naší škole Velikonoční dílničky. I když nás letos jaro se svým příchodem opravdu napíná a zima pořád vystrkuje růžky, nenechali jsme se odradit a pustili se do tvoření. Každá třída si vylosovala svoji jarní barvu. Přestože to leckdy nebylo vůbec jednoduché, většina dětí se snažila mít na sobě alespoň něco malého v odstínech své třídy. Během dílniček si každý vyrobil několik jarních výrobků. Malou ukázku můžete vidět za článkem. Během dopoledne vysvitlo i vytoužené sluníčko, a tak všichni odcházeli domů jarně naladěni. 

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram