fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Školní výlet

Školní výlet

Blíží se konec školního roku, kdy nastává čas školního výletu, na který se děti tolik těší.

Tentokrát se žáci z celé naší školy vydali 29. května 2023 do RESORTU BŘEZOVÁ, kde pro 1. i 2. stupeň byl připraven ,,adrenalinový“ program.

Žáci prvního stupně prošli strašidelnou věží, vylezli na středověkou lezeckou stěnu, zdolali středověké lanové centrum, vyzkoušeli si laserové muzeum a bublinu a nakonec zdolali i překážky v pirátské vesnici. Na některých atrakcích hledali kódy, aby mohli pokračovat v cestě dále.

Žáky druhého stupně čekaly náročnější úkoly v podobě extra vysoké lezecké stěny, skoku do neznáma, paintballu. Ale i starší žáci si vyzkoušeli projít laserovým muzeem, zaskotačili si na bublině a zdolali lanové centrum.

Počasí nám přálo a všichni si to moc užili. Někteří v Březové nebyli určitě naposled, možná do resortu zavítají se svými rodiči 😊

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram