fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Podpora z programu My v tom Jihočechy nenecháme vyplacena

Podpora z programu My v tom Jihočechy nenecháme vyplacena

Vážení rodiče,
v průběhu měsíce května byla vyplacena podpora z dotačního programu Jihočeského kraje s názvem My v tom Jihočechy nenecháme — Podpora rodin s dětmi od 3 let do dovršení 19 let zaměřená na školní a mimoškolní aktivity dětí a mládeže.

Dotace byla určena na pokrytí nákladů na školkovné a stravování dětí z rodin s měsíčními příjmy nižšími než 13 tisíc korun na člena domácnosti. Těší nás, že jsme Vám tuto podporu mohli zprostředkovat a v konečné fázi rozdělit částku 4 500 Kč na školkovné a 32 947 Kč na stravování mezi 13 dětí.

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram