fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Předplavecký kurz v Jindřichově Hradci

Předplavecký kurz v Jindřichově Hradci

Naše děti již mají dokončenou osmou lekci předplaveckého výcviku v Jindřichově Hradci. Už je čekají pouze dvě, jak říkají. Děti se učí základy plaveckých stylů formou hry, orientovat se ve vodním prostředí, odbourávat strach z vody, potápět se a plavat pod hladinou. Děti mají na sobě z důvodu bezpečnosti pásek, který je ve vodě nadlehčuje a zabraňuje jejich potopení. Cílem předplaveckého výcviku je vypěstovat u dětí důvěru ve vlastní schopnosti, naučit se nebát vody.

Pozorujeme velké pokroky u dětí, za co jim patří velká pochvala.

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram