fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Slavnostní zahájení nového školního roku

Slavnostní zahájení nového školního roku

Školní rok v ZŠ a MŠ Český Rudolec zahájil ředitel školy symbolickým prvním zvoněním. Slavnostního zahájení se zúčastnili mj. senátor Jaroslav Chalupský, starostka obce Petra Malá, místostarosta Dušan Lovětínský a předsedkyně školské rady Radka Hronová. Po uvítání a proslovech našich čestných hostů odvedli deváťáci jako tradičně prvňáčky do jejich třídy. Naši malí školáci obdrželi drobné dárky jak od pana senátora, tak od vedení obce. Děkujeme všem zúčastněným za podporu.

PS: Příspěvek pana senátora Chalupského na jeho facebookovém profilu: https://www.facebook.com/jarda.chalupsky

PS2: Fotografie a zmínku o zahájení školního roku (nejen) na naší škole najdete také na webu Jindřichohradeckého deníku - ZDE

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram