fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Projektové dny na SŠTO Dačice - IKAP II

Projektové dny na SŠTO Dačice - IKAP II

Již třetím rokem se naše škola účastní projektových dnů, které organizuje Střední škola technická a obchodní Dačice. Ani tento školní rok nebyl výjimkou a několik studentů 9. třídy mělo možnost navštívit odborné učebny této školy a vyzkoušet si některé odborné práce. V rámci této akce měli naši žáci za úkol něco vyrobit a následně svou práci odprezentovat. Pro zúčastněné týmy byla připravena sladká odměna. Tento rok se žáci rozhodli pro vytvoření "netradičně tradiční hry" s originálním vzhledem. Jak se s tímto úkolem popasovali se můžete podívat na našich FB stránkách po kliknutí na následující odkaz: https://www.facebook.com/100000515763649/videos/684383663754143/

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram