Krabice od bot

Další charitativní akcí, do které se naše škola opět zapojila, je sbírka Krabice od bot. Tato předvánoční akce Diakonie ČCE, která má za cíl potěšit děti z chudších rodin v České republice, proběhne již po třinácté. Sběrným místem je u nás mateřská školka, kde si můžete rezervovat, komu chcete udělat radost. Potom už stačí připravit se svými dětmi krabici od bot, kterou naplníte dárky k Vánocům. Krabici odnesete v termínu od 20. 11. do 5. 12. 2023 do mateřské školy (8 - 9 a 14 - 15 hod.). Bližší informace, např. tipy na vhodné dárky, naleznete na www.krabiceodbot.cz, kde si můžete dárek rovněž rezervovat.