Svatomartinské setkání

V pátek 10. listopadu se uskutečnilo svatomartinské setkání. Začali jsme v 17:00 hodin u obecního úřadu, kde všechny přítomné přivítala předsedkyně kulturní komise paní Radka Hronová. Po velmi pěkném vystoupením dětí z mateřské školky a předání světla jsme se vydali s lucerničkami v čele se symbolickým koněm průvodem ke škole. A tam jsme se dočkali i koně skutečného. Zpěv dětí totiž přilákal svatého Martina, který všem přivezl sladké voňavé perníčky. Kromě toho bylo na nádvoří školy připraveno výborné občerstvení. Velké díky patří všem rodičům a přátelům školy, kteří se do přípravy zapojili. Nabídka byla opravdu pestrá. Děkujeme také všem, kteří se setkání zúčastnili a vytvořili příjemnou komunitní atmosféru.