fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Výsledky astronomické olympiády

Výsledky astronomické olympiády

Žáci 2. stupně se ve dvou kategoriích zúčastnili astronomické olympiády pod vedením paní učitelky Hronové, které patří dík také za krásné zpracování výsledků soutěže. Můžete se tak přesvědčit, že školní kolo dopadlo velmi dobře. Skoro polovina zúčastněných dosáhla na limit pro postup do krajského kola, což bylo alespoň dvacet bodů z padesáti. Úspěšným řešitelům gratulujeme a držíme palce v krajském kole, které se bude skládat z online testu, praktických úloh a pozorování.

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram