fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Jaká byla předvánoční Vídeň?

Jaká byla předvánoční Vídeň?

V pondělí 4. prosince jsme po sedmé hodině ranní vyrazili na dlouho očekávaný výlet směr Vídeň. Cestou jsme ještě nabrali žáky ze základní školy ve Starém Hobzí. Cesta nám utekla docela rychle a pak už na nás čekala spousta zážitků. Viděli jsme zajímavý dům Hundertwasserhaus, památky v centru města, jako např. chrám sv. Štěpána, hrad Hofburg nebo Augustiniánský kostel. Navštívili jsme velké Přírodovědné muzeum s mnoha sbírkami a nakonec jsme vyrazili před vídeňskou radnici na známé vánoční trhy plné světel a vůní. Nakoupili jsme nějaké dárečky, také samozřejmě něco dobrého a kolem půl šesté jsme unaveni, ale plni dojmů vyrazili zpět k domovu, kam jsme přijeli kolem osmé hodiny. Děkujeme za krásný adventní výlet!

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram