fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Lyžařský výcvik - závěrečné zhodnocení

Lyžařský výcvik - závěrečné zhodnocení

"Lyžařský kurz byl intenzivním týdnem plným dobrodružství, pokroků a zážitků. Začátečníci se v průběhu týdne učili ovládat své lyže a ti pokročilejší společně s instruktory jim při tom vytvářeli příjemnou atmosféru plnou povzbuzování a pohody. Postupně si lyžaři vyzkoušeli různé aktivity v podobě slalomů, ježdění ve dvojicích nebo také malých skoků na lyžích. Lyžařský kurz můžeme považovat za úspěšný, neboť nakonec všichni lyžaři, a to i ti, co na lyžích na začátku kurzu stáli úplně poprvé, byli schopni samostatně sjet celý kopec. I když někteří s nepatrným strachem ve tváři. Poslední den jsme kurz zakončili závodním slalomem na čas a slavnostním předáním diplomů. Na celý tento týden nám zůstane spousta krásných vzpomínek, a to nejen na lyžování." Aneta Hronová

Závěrem je třeba poděkovat vedoucí kurzu paní učitelce Hronové za bezproblémový průběh lyžařského výcviku a za každodenní informace s bohatou fotodokumentací na Facebooku. Díky samozřejmě patří také našim dvěma skvělým instruktorům.

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram