fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Bílá, kam se podíváš - v mateřské školce

Bílá, kam se podíváš - v mateřské školce

„Bílá, kam se podíváš“, tak jsme nazvali den, kterým jsme zakončili téma Království zimy.

Hned ráno jsme se sešli v bílém oblečení a převlékli třídu do bílého kabátku. Hned po té jsme tvořili obrázky pomocí umělého sněhu. Ten jsme vyrobili z pěny na holení a prášku do pečiva. Bílá byla i svačinka a pak už následovalo mnoho netradičních aktivit, pokusy s ledem a solí, stavění iglú z kostek cukru, závody robotických myší za sněhuláky. Při procházce jsme ještě plnili spoustu úkolů Zimní stezky. Děti na závěr čekala i drobná odměna.

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram