fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Ceny stravného od 1. 4. 2024 a provozní informace

Ceny stravného od 1. 4. 2024 a provozní informace

Vážení strávníci,

vzhledem k růstu cen energií a spotřebního materiálu i vzhledem k nutné modernizaci kuchyňského zařízení v minulém roce, jsme nuceni do letošních cen stravného promítnout zvýšení nákladů o tzv. „věcné náklady“ a od 1. 4. 2024 navýšit cenu stravného o 5 Kč na porci.

Zvýšení cen se týká bývalých zaměstnanců v penzi a cizích strávníku (případně dětí a žáků od 2. dne nemoci). Finanční norma na potraviny (cena stravy pro děti a žáky) zůstává stejná, jelikož se nám i přes rostoucí ceny potravin prozatím daří s těmito financemi vyjít 🙂 )

Ceny stravného platné od 1. dubna 2024

přesnídávkaobědsvačinacelkem
3–6 let11,-23,-11,-45,-
7–10 let11,-30,-11,-52,-
11–14 let33,-33,-
15 let35,-35,-
Zaměstnanci35,-35,-
Bývalí zaměstnanci v penzi63,-63,-
Cizí strávníci80,-80,-

Provozní informace

Platby

Obědy se platí zálohově (cena oběda × počet pracovních dnů), nejdéle však do 20. dne v měsíci.

Odhlašování obědů

Obědy se odhlašují vždy předem na druhý den, nejpozději do 22 hodin toho dne, kdy dítě onemocní v aplikaci strava.cz . V případě, že se tak nestane, je možné neodhlášený oběd odebrat ve školní jídelně do vlastního jídlonosiče.

Účtování při onemocnění

Podle vyhlášky č. 107/2005 v platném znění se v době nemoci poskytuje oběd pro nemocné dítě pouze 1. den nemoci. Rodič může dále odebírat obědy v ŠJ za plnou cenu oběda, která činí 80 Kč.

Michaela Kubátová, vedoucí ŠJ

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram