fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Karneval v mateřské školce

Karneval v mateřské školce

V pátek 9. února se u nás konal karneval. Tento den do školky nepřišly žádné děti, ale pouze zvířátka, princezny, Harry Poterrové a další pohádkové postavy. Nechyběla ani masopustní svačinka v podobě koblížků. Karneval začal promenádou všech masek a pokračoval průvodem po škole. Ve třídě děti potom čekalo karnevalové dovádění, tančení a soutěžení, také drobné občerstvení a odměna.

Všem rodičům děkujeme za přípravu krásných masek.

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram