fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Srdce s láskou darované

Srdce s láskou darované

Kdo je vlastně babička? Přece maminka maminky nebo tatínka. Oni jí říkají mami, ale já babi. Už vím, že se o moje rodiče starala, stejně jako se oni teď starají o mne. S babičkou jsme moc rádi, ona nám totiž dovolí více než rodiče, trochu nás rozmazluje…a taky se hodně usmívá. A když se usmívá, má vrásky, to mi naši vysvětlili, že čím budou i oni starší, bude jim vrásek přibývat. Ale babičkám vrásky sluší! Moje srdíčko patří nejen mamce a taťkovi, ale právě i babičce s dědou. Některé babičky svoje vnoučata nemají nebo se s nimi nevidí tak často a my se s paními učitelkami rozhodli namalovat jim jedno velké srdce, aby nebyly smutné a věděly, že na ně myslíme.

Menší děti ze školní družiny se zapojily do 10. ročníku soutěže Srdce s láskou darované.

Pomocí akrylových barev společně vytvořily velké červené srdce na barevném podkladě se spoustou květů okolo. Své dílo se rozhodly předat ženám ze Senior klubu Český Rudolec.

Společně jsme se za nimi vypravili v pátek 9. února. Bylo to milé setkání, babičky byly překvapené, když obraz vybalily. Věříme, že naše srdce je bude těšit při jejich schůzkách a bude jim připomínat i naše společné posezení. Naší odměnou byly nejenom bonbony, ale především dobrý pocit z darování našeho srdce.

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram