fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Barvy, barvy, barvičky - projektový den v MŠ

Barvy, barvy, barvičky - projektový den v MŠ

První jarní den děti z mateřské školky přivítaly barevně. Úkolem rodičů bylo připravit dětem pestrobarevné oblečení. Ve školce v tento den probíhaly různé soutěže, hry, kvízy, labyrinty a pokusy barevně motivované. Nechyběly barevné písničky, pohádky, říkadla, hádanky. Děti si tak pomocí her zdokonalovaly celkovou obratnost a vytrvalost, zároveň si procvičily a zafixovaly barvy. Přesto prosíme rodiče, i doma barvy stále opakujte. Jarní barevný slunečný den se po všech stránkách vydařil.

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram