fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Další úspěch našeho bývalého žáka

Další úspěch našeho bývalého žáka

Bravurní výkon předvedl náš bývalý žák Jan Tesař, nyní student 3. ročníku oboru Mechanik seřizovač na Střední škole technické a obchodní v Dačicích. V krajském kole soutěže KOVO Junior 2024 (programování CNC), která se konala 27. února 2024 v SOŠ Velešín, se ze všech zúčastněných studentů škol Jihočeského kraje umístil na prvním místě. To se ještě nikomu na dačické "Pragovce" nepovedlo. Tímto umístěním si zajistil postup do celorepublikové soutěže v Brně, kde už nebude jen samotné programování, ale i výroba. Gratulujeme ke skvělému výkonu a držíme palce!

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram