fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Den knihy - čtení nás baví

Den knihy - čtení nás baví

V rámci března měsíce knihy proběhl ve čtvrtek 21. 3. školní projekt Den knihy. Děti přinesly své oblíbené knihy, prozkoumaly ilustrace a nechaly se inspirovat k tvorbě vlastní ilustrace, při které mohly naplno projevit svoji kreativitu. Součástí projektu bylo i společné čtení dětí z prvních třech ročníků s nejstaršími spolužáky. Naši skvělí deváťáci se chopili role průvodců a četli společně s mladšími dětmi jarní příběhy, řešili úkoly k textu a probírali, co se z příběhů naučili. Bylo to krásné sdílení literatury mezi různými věkovými skupinami. Společně se nám podařilo vytvořit inspirativní a radostný prostor pro rozvoj čtenářských dovedností a prozkoumání světa knih.

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram