fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Lekce jógy

Lekce jógy

Zahájení pravidelných nedělních lekcí jógy v tělocvičně ZŠ a MŠ Český Rudolec dne 14. dubna 2024 od 18:00 hodin. Lekce jsou otevřené všem – ženám, mužům, žákům, začátečníkům i pokročilým.

V každé lekci vás čeká 60 minut jógové praxe pod vedením zkušené lektorky Betty, držitelky certifikace RYT500. Jóga posiluje svaly, zlepšuje flexibilitu a zvyšuje celkovou kondici těla. Techniky jógy vám pomohou překonat každodenní stres a napětí. Jóga je cestou k osobnímu rozvoji, vnitřnímu klidu a harmonii. Na lekci přijďte v pohodlném oblečení. Pokud máte, vezměte si podložku a deku, je možné zapůjčit.

Běžná cena lekce je 200 Kč, žáci základních škol mohou využít 75% slevu. Příjmy z úvodní benefiční lekce budou věnovány na podporu sociální služby RESIDENT 2000 o.p.s. Bližší informace v letáčku a na webu.

Kontakt a rezervace: web bejoga.cz, telefon 722 224 122 (Ing. Alžběta Šabouková)

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram