fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Mandala dětem

Mandala dětem

Žáci naší školy se pod vedením paní učitelky Ilony Baštářové již od roku 2013 pravidelně zúčastňují benefičního projektu Mandala dětem na podporu dětí bez domova. Děti vytvoří mandaly, obrázky se následně vloží do galerie na stránkách www.mandalaria.com, kde jim můžete dát svůj hlas. Úspěšné mandaly jsou poté vybrány do mandalového kalendáře na příští rok.

Mandaly našich žáků se v kalendáři objevují téměř každoročně. A nejinak je tomu i letos. Dokonce tři "naše" mandaly uspěly ze všech 760 obrázků v soutěžní galerii, a najdete je tedy v kalendáři pro rok 2025. Namalovaly je Anežka Pechová z 9. ročníku a Anička Yaroshovets z 5. ročníku, která slaví úspěch dokonce se dvěma obrázky.

Dívkám moc gratulujeme a paní učitelce Baštářové děkujeme za organizaci a podporu!

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram