fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
My jsme malí řemeslníci, my umíme pracovat…

My jsme malí řemeslníci, my umíme pracovat…

V mateřské školce jsme se věnovali povolání a různým řemeslům. Děti měly možnost stát se pekařem, cukrářem, švadlenkou, šperkařem, kovářem, hrnčířem, truhlářem... Pomocí obrázků, pomůcek, nářadí a náčiní jsme se snažili dětem dané povolání co nejvíce přiblížit. Poté si děti mohly některá řemesla prakticky vyzkoušet - stavěly, zatloukaly, kreslily, válely, tvarovaly, navlékaly... a pod rukama jim vznikaly krásné výrobky. Výsledná díla jsme vystavili v šatně, abychom se pochlubili také rodičům. A kdo ví? Možná mezi sebou skutečně máme budoucího chemika, zahradnici, lékařku, stavitele, návrhářku nebo policistu.

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram