Naše florbalistky jsou třetí!

Ve čtvrtek 7. března se v dačické sportovní hale konal Florbalový turnaj pro 1. stupeň malotřídních základních škol. Organizaci zajišťoval florbalový oddíl TJ Centropen Dačice ve spolupráci se ZŠ J. A. Komenského Dačice. Do turnaje se přihlásilo celkem 13 družstev z 6 různých malotřídních škol. Hrálo se systémem tři na tři bez brankáře. Naše škola do bojů vyslala hned dva týmy, které doprovodila paní asistentka Eva Trepková. První družstvo soutěžilo ve složení Terezka Bártů, Zuzka Pechová a Anežka Vacová, druhý tým zastupovaly Anička Yaroschovets, Adina a Arina Fonta. Všechny holky zápasily s maximálním nasazením. A to nejlepší na konec - prvnímu týmu se dokonce podařilo vybojovat bronz! Terezce, Zuzce a Anežce gratulujeme a všem děvčatům děkujeme za reprezentaci naší školy.