fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Škola nanečisto - předškoláci u prvňáků

Škola nanečisto - předškoláci u prvňáků

V úterý 5. března byli budoucí prvňáčci pozváni na ukázkovou hodinu českého jazyka a matematiky do 1. třídy. Měli tak možnost si vyzkoušet, jaké to je být školákem. Pracovali s obrázky, s hláskami, vytleskávali slabiky, kreslili, vyzkoušeli si, jakou mají paměť. Po vydařených úkolech nechyběla ani odměna. Nejvíce se dětem líbila pohybová chvilka s geometrickými útvary. Předškoláci dostali společně s prvňáčky i první školní domácí úkol.

Děkujeme paní učitelce Kortanové a prvňáčkům za hezky strávenou hodinu. Do školy se už moc těšíme!

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram