Velikonoční tvořivé odpoledne v MŠ

V úterý 26. března jsme pozvali rodiče dětí ze školky na společné „Velikonoční tvořivé odpoledne“. Začali jsme v 15 hodin a rodiče postupně přicházeli a připojovali se k nám. Tentokrát si děti nazdobily vajíčka netradiční technikou pomocí potravinářské barvy, sody, vody a octa. Dalším stanovištěm byl zajíček z krabičky na papírové kapesníčky, do kterého si děti mohou vyrobená vajíčka uschovat. U dalších stolečků si děti vytvářely zápichy do osení. Mohly si vyrobit slepičku a také vajíčko. Hojná účast svědčí o vydařeném odpoledni. Děkujeme všem rodičům, kteří se k nám připojili. Z fotografií je vidět, že si to všichni moc užili. Těšíme se další příležitost k setkání.