fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Výsledky zeměpisné olympiády

Výsledky zeměpisné olympiády

Dne 21. 2. 2024 se uskutečnilo okresní kolo zeměpisné olympiády. Tento rok naši školu reprezentovala žákyně 6. třídy Nelly Tesařová, a to v kategorii A. Letos bylo účastníků opravdu hodně a jenom v kategorii A bylo 16 soutěžících.

Nelly se do toho vrhla po hlavě a v okresním kole obsadila krásné 6. místo. Získala 80 bodů ze 100 a na třetí příčku jí chyběly pouhé 3 body. Jsme na Nelly moc hrdí a těšíme se na další ročníky a úspěchy našich žáků.

Přiložená fotka je z krásného Jindřichova Hradce, kde se okresní kolo zeměpisné olympiády konalo.

Děkujeme Nelly za reprezentaci školy a paní učitelce Káčerové za doprovod a podporu.

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram