fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Ženy kolem nás

Ženy kolem nás

8. březen, Mezinárodní den žen, jsme oslavili čtyřhodinovým projektem. Páteční dopoledne jsme strávili tvořením dárků pro maminky a babičky. Malovali jsme sklíčka ve tvaru srdíček, motýlů či kvítků pod vedením paní Marcely Daňhelové z Výtvarné dílny Zahrádky. Z vlny jsme technikou plstění pod odborným dohledem paní učitelky Karáskové tvořili roztomilé drobnosti. Snad tyto milé dárky udělají radost. Na druhém stupni jsme se poté společně s paní učitelkou Teclovou věnovali připomínce pěti významných českých žen. Hrdinkami plakátu se staly: Božena Němcová, Ema Destinnová, Eliška Junková, Milada Horáková a Věra Čáslavská. A na závěr jsme na svoje výtvarné dílko přidali krátkou úvahu na téma Moje máma/mamka/maminka … Vše nejlepší k svátku přejeme všem ženám kolem nás.

Velký dík patří všem vyučujícím, kteří se na organizaci a průběhu projektového dne podíleli.

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram