fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Sférické kino

Sférické kino

Ve středu 3. dubna se dětem z mateřské školy a žákům 1. - 3. ročníku naskytl netradiční zážitek. Měli možnost zhlédnout naučný pořad o ročních obdobích s názvem „Jaro, léto, podzim, zima“ ve sférickém kině. Promítání filmu proběhlo v tělocvičně ve speciálním rozkládacím stanu ve tvaru kopule, kde se děti ocitnuly v 3D prostoru. Celé představení navíc mohly sledovat vleže, což se jim také moc líbilo. Můžete se přesvědčit nejen na fotkách, ale i na videu: https://www.facebook.com/reel/1076408063652477 🙂

Těšíme se zase někdy příště.

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram