fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Kulaté divadlo v MŠ

Kulaté divadlo v MŠ

Gabča si strašně ráda hraje a to tak moc, že by ze všeho nejradši měla kouzelnou hůlku, která by dokázala zastavit čas, aby si mohla hrát co nejdéle. Jenže taková hůlka nejspíš neexistuje. Její starší bráška jí však poví o tom, že v čase, kdy se ona chystá do postýlky, se v jiné zemi teprve vstává. Tak se Gábi rozhodne vyrazit na výlet do míst, kde je ještě den, a tím získat co nejvíc času na hraní. Prozkoumá tak postupně Ameriku, Afriku, Asii, poklábosí s tučňáky, uteče před tajemnou tmou kmene Uru, nakoupí na největší tržnici na světě, a dokonce se vyšplhá i horu Čumulangmu.

O tom bylo představení Kulatého divadla, které neslo název „Světová pohádka“. Uskutečnilo se v naší mateřské škole v pátek 3. května. Představení Barbory Vyskočilové děti velmi pobavilo a nadchlo. Těšíme se zase někdy příště.

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram