Ahoj školko!

Ve středu 25. června odpoledne se předškoláci slavnostně rozloučili se svými učitelkami a kamarády z mateřské školky. Přišli samozřejmě také rodiče, prarodiče, sourozenci... prostě všichni, kteří chtěli být přítomni pasování předškoláčků na školáky. Počasí nám přálo a na školní zahradě panovala vzrušená nálada. Pět našich předškoláků nastoupilo, aby je paní učitelky mohly ošerpovat, předat dárky na rozloučenou a popřát hodně úspěchů ve škole. Dárečky dostali také jejich mladší kamarádi. Následovala diskotéka, tančilo se mimo jiné s bublifukem, kloboukem i koštětem, a slavnost jsme zakončili opékáním špekáčků. Prožili jsme odpoledne veselé, radostné, ale i dojemné a možná trochu smutné. Našim malým školákům začíná nová životní etapa. Přejeme jim úspěšný vstup do prvního ročníku základní školy a všem krásné prožití prázdnin!