fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Open Air florbalový turnaj

Open Air florbalový turnaj

Dva tříčlenné týmy našich florbalistů 1. stupně vyrazily ve čtvrtek 20. června do Dačic, aby se zúčastnily florbalového turnaje malotřídních škol. Doprovod a podporu jim dělala paní asistentka Eva Trepková, která také vše náležitě zdokumentovala.

Hrálo se tři na tři bez brankáře. Terezka Bártů, Anežka Vacová a Anička Yaroschovets jako první družstvo a Mára Zach, Arina a Adina Fonta jako druhé družstvo ve velké konkurenci bojovali jako lvi. Viděli jsme krásné sportovní výkony, nadšení pro hru a radost z pohybu. Po březnovém bronzu staršího týmu nyní zazářilo mladší družstvo. I když z toho nakonec nebyla medaile, radujeme se ze skvělého 4. místa.

Děkujeme všem za vzornou reprezentaci a těšíme se na další sportovní úspěchy v novém školním roce!

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram