Projektový den se zvířátky

Ve čtvrtek 13. 6. se na hřišti TJ Sokol konal „Projektový den se zvířátky“. Za dětmi z mateřské školky a školáky z 1. až 3. ročníku přijelo mnoho domácích zvířátek z Jockey Clubu v Malém Pěčíně – kozička Evička, prasátko Pepina, pejsek Jessie, králice Svíčková, poník Viktorka, Indičtí běžci, morčátka, křepelky, slepice i kohout. Děti se o zvířátkách dozvěděly mnoho zajímavostí, mohly si je pohladit, nakrmit, poníka i hřebelcovat. Těšíme se, že o letních prázdninách zvířátka v Malém Pěčíně opět navštívíme. Ve školce pak děti zvířátka nakreslily a obrázky jsme si vystavili v šatně.