fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Výlet mateřské školky

Výlet mateřské školky

V úterý 18. června se děti konečně dočkaly výletu. Počasí se vydařilo, i když jsme se chvílemi až zapotili. Šli jsme pěšky aneb „pěškobusem“ do Markvarce. U Vágnerů jsme se měli přímo pohádkově. Byla pro nás připravena tvořivá keramická dílna, do které se zapojily i paní učitelky. Opékali jsme si na ohni buřtíky a nakonec také hledali poklad. Zpáteční cestou jsme zpívali oblíbené písničky. Výlet se moc vydařil zejména díky úžasnému zázemí u Vágneů. Moc a moc děkujeme.

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram