fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Naučně zábavný den

Naučně zábavný den

Den před koncem školního roku jsme strávili zábavné dopoledne na hřišti. Program pro nás připravili představitelé obce Český Rudolec ve spolupráci s místními dobrovolnými hasiči i profesionálními hasiči z Dačic. Dozvěděli jsme se něco o jejich práci, prohlédli si hasičkou techniku a připomněli si základy první pomoci. Děti si mohly zařádit na skákacím hradě, svézt se na elektrotraktoru, případně se osvěžit pod hasičskou proudnicí. Nechybělo ani malé občerstvení – párek v rohlíku.

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram