V pátek proběhne od 7:35 do 7:55 předání vysvědčení v jednotlivých třídách.
Následně se od 8:00 do 8:20 uskuteční na nádvoří školy slavnostní ukončení školního roku spojené se společným fotografováním.
Oběd bude vydán od 8:30 do 9:00 hodin. Následně žáci odcházejí domů, nebo do školní družiny.
Na konci školního roku bychom chtěli poděkovat všem žákům za jejich práci, snahu, vytrvalost i radost, kterou do školy přinášejí.
Každý školní rok je jedinečný příběh plný nových poznatků, zážitků, přátelství i společně překonaných výzev.
Velké poděkování patří také Vám, rodičům, za podporu, spolupráci a důvěru, kterou naší škole věnujete.
Stejně tak děkujeme všem pedagogickým i nepedagogickým zaměstnancům školy za jejich každodenní práci, péči, trpělivost a nasazení.
Přejeme všem dětem, rodičům i zaměstnancům školy krásné léto, slunečné prázdniny plné odpočinku, dobrodružství a krásných společných chvil.
Ať si každý z nás odveze z tohoto školního roku to nejlepší a do nového vstoupí s chutí, energií a úsměvem.
Těšíme se na shledanou v novém školním roce.
© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.