Děkujeme všem dětem, rodičům i zaměstnancům školy za účast v Srdíčkových dnech. Zakoupením předmětů s logem Život dětem jste přispěli celkovou částkou 2560 Kč. Peníze budou použity na pomoc dětem se závažnými onemocněními.

Všem štědrým dárcům děkujeme a doufáme ve Vaši podporu i v příštím roce 15. května 2024.

Již třetím rokem se naše škola účastní projektových dnů, které organizuje Střední škola technická a obchodní Dačice. Ani tento školní rok nebyl výjimkou a několik studentů 9. třídy mělo možnost navštívit odborné učebny této školy a vyzkoušet si některé odborné práce. V rámci této akce měli naši žáci za úkol něco vyrobit a následně svou práci odprezentovat. Pro zúčastněné týmy byla připravena sladká odměna. Tento rok se žáci rozhodli pro vytvoření "netradičně tradiční hry" s originálním vzhledem. Jak se s tímto úkolem popasovali se můžete podívat na našich FB stránkách po kliknutí na následující odkaz: https://www.facebook.com/100000515763649/videos/684383663754143/

Vážení rodiče,
možná jste již zaregistrovali, že zastupitelé Jihočeského kraje schválili dotační program na pomoc rodinám s dětmi — MY V TOM JIHOČECHY NENECHÁME I, který se zaměřuje na podporu rodin s dětmi od 3 let do dovršení 19 let.

My jsme se rozhodli tento vstřícný krok krajského zastupitelstva podpořit, a to tak, že se Vám pokusíme maximálně usnadnit čerpání těchto finančních prostředků.

Mateřská škola

Rodiče dětí si vyzvednou dotazník v mateřské škole a buď jej na místě vyplní nebo jej donesou vyplněný nejpozději do 19. 9.

Základní škola

Žákům bude 14.–15. 9. rozdán dotazník, který předají rodičům k vyplnění a následně jej odevzdají třídnímu učiteli a to nejpozději v pondělí 19. 9.

Aktuální informace

Další informace o aktuální fázi a podrobnostech projektu najdete na našem webu v sekci Projekty > Podpora rodin s dětmi — školní stravování a „školkovné“

Kompletní informace o podpoře z programu MY V TOM JIHOČECHY NENECHÁME I naleznete na adrese www.myvtomjihocechynenechame.cz/podpora-aktivit-deti-mladeze

Dotazy k projektu

Případné dotazy budou zodpovězeny na schůzi, jejíž termín bude předem oznámen, a v nejbližších dnech bude zřízena e-mailová schránka, do které budete moci dotazy posílat prostřednictvím e-mailu.