Ono to není vůbec složité! To "naznaly" děti při postupném přidávání ingrediencí. Hlavně dílko se zdařilo a po všem se jen zaprášilo!

...pssst! Něco se chystá! Pevně věříme, že letos se vánoční jarmark již uskuteční. Přípravy na něj ve školní družině započaly!

Ve školní družině zkoušíme...nežehlíme, ale objevujeme. Na výtvarnou techniku encaustiku je potřeba specifický materiál, pro nás finančně těžko dostupný. Nikdy neopomíjíme možnost improvizace - stará žehlička a olejové pastely jsou dostačující pro vyzkoušení nové techniky :-)!

Jakou pomazánku máte děti rády? Sýrovou a rybičkovou!!!

A tak jsme si je ve školní družině zkusili. Pro upřesnění - děvčata míchala, krájela, mazala, zdobila a chlapcům jednohubky moc chutnaly.

Odpolední odpočinek s prstovými barvami a velikánský papír na tvoření...vzniklo společné dílo! Ani moc barev na oblečení nebylo :-). Název naší práce je BARVY LÉTA.

V pátek 17. prosince po návratu z oběda čekalo děti překvapení. Až do poslední chvíle nikdo z nich netušil, že nám ve třídě Ježíšek něco nachystal :-)! Radost byla veliká...kromě dárků jsme měli i malé občerstvení - různé sušenky, oříšky, brambůrky a nechybělo ani ovoce. Dalším příjemným překvapením byl zmrzlinový kornout.

Společné odpoledne rychle uteklo...krásné Vánoce všem!

Na základě doporučení Krajské hygienické stanice Jihočeského kraje v souladu s § 24, odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb. (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů, vyhlašuji

z důvodu zhoršující se epidemiologické situace v Jihočeském kraji ředitelské volno pro žáky naší školy od 25. 10. do 26. 10. 2021.

Mimo provoz bude v tyto dny i školní družina.

Obědy mají žáci automaticky odhlášené.

Děkuji za pochopení.

Mgr. Vlasta Dušejovská

ředitelka školy

I v letošním roce budou svítit na cestu všem "dobrosrdečným" běžcům i chodcům lucerničky, které před dvěma lety vyrobily děti ze školní družiny!

Přijdejte se i vy :-)!

1. září

2. září

3. září

VE SPOLEČNÝCH PROSTORÁCH NADÁLE PLATÍ POVINNOST NOSIT OCHRANU DÝCHACÍCH CEST – RESPIRÁTOR, ROUŠKY PRO VŠECHNY PŘÍTOMNÉ!!!!

Vážení rodiče, ministerstvo zdravotnictví a vláda díky zlepšující se koronavirové situaci povolila pořádání letních dětských táborů. A proto si dovolujeme nabídnout pro Vaše dítě pobyt na letním dětském táboře Zvůle v malebném prostředí České Kanady. Termín konání tábora je od 10. července (sobota) do 17. července (sobota) 2021.

cestne_prohlaseni_o_neexistenci_priznaku_viroveho_infekcniho_onemocneni-Stáhnout
Informace-k-letnimu-taboru-2021Stáhnout
Prihlaska-na-tabor-1Stáhnout
Seznam-veci-2021Stáhnout

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.