MENU

Dle Nařízení vlády ČR bude od 12. 4. 2021 obnovena povinná prezenční předškolní výuka a prezenční výuka žáků 1. stupně základní školy. Pro žáky 2. stupně pokračuje distanční výuka.

INFORMACE O ORGANIZACI VÝUKY

MATEŘSKÁ ŠKOLA
ZÁKLADNÍ ŠKOLA
DISTANČNÍ VÝUKA 2. STUPEŇ
INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE
ŠKOLNÍ JÍDELNA
ŠKOLNÍ DRUŽINA

V souvislosti s uzavřením škol informuji žáky a zákonné zástupce o možnosti využívat školní stravování pro děti MŠ a žáky ZŠ za cenu, která je běžně stanovena v době prezenční výuky. Žáci mají standardně v době od 8. 3. do 21. 3. 2021 obědy odhlášené. V případě, že o oběd budou mít zájem, je třeba jej nahlásit vedoucí školní jídelny nejpozději den předem do 14.00 hod. na tel. číslo 384 496 116. Oběd je možný si vyzvednout v době od 11.00 do 12.00 hod. z výdejního okénka (u vchodu do ZŠ) pouze do vlastních jídlonosičů.

Mgr. Vlasta Dušejovská

Vážení rodiče, milé děti,

upozorňujeme, že v návaznosti na opatření Ministerstva zdravotnictví ze dne 22. 2. 2021 čj. MZDR 15757/2020-44/MIN/KAN s účinností od 25. 2. 2021 do odvolání je vstup a pobyt v budově  umožněn pouze s respirátorem FFP2/ KN 95 nebo zdravotnickou obličejovou maskou. Látková rouška již nestačí. Výjimky jsou uvedeny v příloze.

Děkujeme za pochopení a vstřícnost.

Vážení rodiče,

na základě informace MŠMT čj.j MSMT-45767/2020-1 z 15. 12. 2020 Vás informujeme, že provoz základní školy, školní družiny a školní jídelny pro žáky ZŠ bude ukončen v pátek 18. 12. 2020. Vánoční prázdniny začnou pro žáky v pondělí 21. 12. 2020 a budou ukončeny v neděli 3. ledna 2021.

Žáci nastoupí do školy v pondělí 4. ledna 2021 dle rozvrhu pro sudý týden (tedy 1.-5. r., 6., 8. a 9.r.) – pokud vláda nerozhodne jinak.

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE K VÝUCE OD 30. 11. 2020

➢prezenční formou probíhá výuka pro žáky 1. stupně (1. –5. ročník)

➢výuka 2. stupně probíhá –pro žáky 9. ročníku –prezenčně

-pro žáky 6. –8. ročníku –rotačním způsobem

(střídají se po týdnu)

➢výsledek: v týdnu od 30. 11. do 4. 12. 2020 budou ve škole přítomni všichni žáci 1. stupně a žáci 7. a 9. ročníku, žáci 6. a 8. ročníku se budou nadále vzdělávat distančním způsobem

➢ : v týdnu od 7. 12. do 11. 12. 2020 budou ve škole přítomni všichni žáci 1. stupně a žáci 6., 8. a 9. ročníku, žáci 7. ročníku se budou vzdělávat distančním způsobem

➢ zároveň dochází k úpravám v rozvrhu tříd – do konce týdne je žáci i zákonní zástupci obdrží prostřednictvím e-mailů

➢při příchodu do budovy školy bude žákům změřena teplota, poté si je všatně přeberou pedagogičtí pracovníci

➢pohyb žáků po škole bude omezen na minimum (WC, přesun do třídy, jídelny)

➢je třeba dodržovat rozestupy 2 m

➢pokud žáci 1. stupně budou odpoledne ve školní družině, nedojde ke slučování tříd, žáci budou po celou dobu pobytu ve škole ve stále stejné skupině žáků i třídě

nedojíždějící žáci 2. stupně opustí budovy školy ihned po ukončení vzdělávání (případně po obědě), nebudou se v prostorách školy zdržovat; dojíždějící žáci počkají do odjezdu v prostorách pro ně určených – nebude docházet k mísení skupin

➢po celou dobu pobytu ve škole (tzn. i během vyučovacích hodin) a před budovou školy mají žáci i pracovníci školy nasazenou roušku

➢žáci si přinesou min. 2 ks roušek/den a sáček na jejich bezpečné uložení(v případě jednorázových roušek je třeba mít také sáček na jejich bezpečnou likvidaci)

➢žáci dbají zvýšené hygieny –pravidelné mytí rukou

➢pracovníci školy pravidelně větrají učebny i další prostory školy, kde se žáci pohybují

➢všichni žáci, kteří chodí na obědy do školní jídelny a budou se v daném týdnu vzdělávat prezenční formou, mají od 30. 11. 2020 obědy automaticky přihlášené– v případě, že oběd nebudou odebírat, je třeba jej odhlásit standartním způsobem (telefonicky vedoucí ŠJ od 14.00 hod. předchozího dne –tel. 384496116); dotovaný oběd mohou odebírat i žáci na distanční výuce, musí si jej ale předem přihlásit a domluvit čas výdeje (přes okno MŠ –vchod u ZŠ)

➢žáci, kteří platí obědy v hotovosti, musí za přihlášený oběd v pondělí 30. 11. 2020 zaplatit danou částku nejpozději do 8.00 hod. daného dne vedoucí školní jídelny

školní družina je otevřena pro přihlášené žáky od 6.45 hod, žáci budou ve svých kmenových třídách –při příchodu je třeba zvonit na kancelář (ne na školní družinu)!!!

při vyzvedávání dětí ze školní družiny prosím zvoňte na kancelář –děti budou v kmenových učebnách

Došlo ke změně stravného. Níže naleznete dokument s úpravou cen.

ODHLÁŠKY A PŘIHLÁŠKY NA OBĚDY POUZE DO PÁTKU 18. 12. 2015

[imagebrowser id=406]

DOBRÝ KAŽDÝ PRÁZDNINOVÝ DEN  🙂 🙂 🙂 !

[imagebrowser id=307]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram