fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU

Vážení rodiče,

na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví z 12. 11. 2021 Vás informujeme, že v pondělí 22. 11. a 29. 11. 2021 (nebo první den příchodu do školy, pokud žák není v pondělí přítomen) proběhne na škole screeningové testování žáků na onemocnění covid – 19. Testování bude probíhat stejně jako v září, tzn. že žáci se budou testovat sami pomocí antigenních testů. V případě pozitivního výsledku bude škola postupovat podle pokynů krajské hygienické stanice.

V souvislosti s krizovým opatřením č. 200 zde dne 26. 2. 2021 bude s účinností od pondělí 1. 3. 2021 do 21. 3. 2021 uzavřena mateřská škola i základní škola. Předškoláci a žáci všech ročníků základní školy se budou vzdělávat distančním způsobem – viz pokyn MŠMT v příloze. Je zakázána osobní přítomnost dětí a žáků ve škole, termíny individuálních konzultací budeme s ohledem na probíhající jarní prázdniny řešit v pondělí 8. 3. 2021 a budete o nich informováni prostřednictvím třídních učitelů. 

Informace o ošetřovném získáte na odkazu níže. Škola žádné potvrzení neposkytuje.

https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu

Z důvodu prokázaného výskytu koronaviru (COVID - 19) bude MŠ z rozhodnutí Krajské hygienické stanice v Jindřichově Hradci uzavřena.Více informací v dopise KHS - viz.fotopříloha (poklepnutím se otevře celý dopis)

Ošetřovné řeší rodiče s pediatrem, je třeba ho vyplnit online na tomto odkaze (MŠ není kompetentní k vystavení potvrzení): https://eportal.cssz.cz/web/portal/-/tiskopisy/zoppd-m

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

envelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram