fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU

Vážení rodiče, milí žáci,

blíží se konec 1. pololetí školního roku 2020/2021 a s ním spojené uzavření klasifikace. Na základě Doporučení MŠMT a ČŠI ze dne 4. 1. 2021 Pedagogická rada využila možnost hodnocení známkami. Do hodnocení budou zahrnuty kromě známek, které byly uděleny v rámci prezenční výuky, i následující skutečnosti ovlivňující výsledky vzdělávání:

Vzhledem k omezení osobní přítomnosti žáků na vyučování bude Výpis z vysvědčení předán pouze přítomným žákům, a to ve čtvrtek 28. 1. 2021. Ostatním žákům a jejich zákonným zástupcům bude Výpis z vysvědčení zaslán e-mailem. Originál Výpisu z vysvědčení bude žákům vzdělávajícím se distančně předán, až bude umožněna jejich osobní přítomnost na vzdělávání. Další možností je vyzvednutí originálu Výpisu z vysvědčení zákonným zástupcem ve škole, a to po předchozí telefonické domluvě.

Vážení rodiče,

hodnocení žáků za první čtvrtletí školního roku 2020/2021 budou zasílat třídní učitelé na Vaše e-maily. V případě, že tato forma komunikace není možná, lze si po domluvě vyzvednout hodnocení Vašeho dítěte v kanceláři školy.

Mgr. Vlasta Dušejovská, ředitelka školy

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

envelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram