V předvečer svátku všech Martinů nás překvapil tajemný rytíř svým příchodem, dokonce vedl za uzdu svého věrného koně. Vůbec netušíme, kde se u nás ve škole celou dobu ukrývali :-D!

Před sedmnáctou hodinou se sešly děti ze školky se svými učitelkami, netrpělivě čekaly na své vystoupení. Množství přihlížejících především z řad rodičů vyslechlo i krátké "povídaní|"jak paní ředitelky, tak p. Hronové. Když se dětem patřičně ulevilo - měly písničky za sebou, vydal se průvod na cestu ke škole. Byl to úžasný pohled na všechna ta světýlka. U vchodu do školy byl cíl - sladký i slaný, který připravili rodiče a prarodiče. Příjemné chvíle a společný čas...to byla největší odměna pro ty, kteří se na přípravě podíleli.

A kůň, ten to neměl vůbec jednoduché - DĚKUJEME p. HRONOVÉ a p. Štanglové.

Tradiční slavnostní zahájení školního roku na nádvoří školy uvedla p. ředitelka Mgr. Naďa Teclová, za obecní úřad děti přivítal pan starosta a předsedkyně kulturní komise.

KLIDNÝ A POHODOVÝ NOVÝ ŠKOLNÍ ROK!

Kompletní fotoalbum najdete na https://ilon55.rajce.idnes.cz/Ukonceni_skolniho_roku_2021_22/ jméno: konec kód: 306

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.