Tradiční slavnostní zahájení školního roku na nádvoří školy uvedla p. ředitelka Mgr. Naďa Teclová, za obecní úřad děti přivítal pan starosta a předsedkyně kulturní komise.

KLIDNÝ A POHODOVÝ NOVÝ ŠKOLNÍ ROK!

Dveře naší MŠ se znovu otevřely a děti vstoupily do nového školního roku. Nejdříve byly nejisté, co očekávat, jak se chovat nebo jak si hrát s kamarády, ale na konci týdne se už perfektně adaptovaly. Hrály si venku, smály se, užívaly si krásného počasí. Doufáme, že celý nadcházející školní rok bude stejně veselý.

1. září

2. září

3. září

VE SPOLEČNÝCH PROSTORÁCH NADÁLE PLATÍ POVINNOST NOSIT OCHRANU DÝCHACÍCH CEST – RESPIRÁTOR, ROUŠKY PRO VŠECHNY PŘÍTOMNÉ!!!!

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.