fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU

Vážení rodiče,

vzhledem k tomu, že je předškolní vzdělávání pro Vaše děti povinné, má MŠ povinnost zajistit pro ně vzdělávání distančním způsobem a zároveň Vaše děti mají povinnost se tímto způsobem vzdělávat. Mateřská škola bude předškolákům zasílat jednou týdně vzdělávací aktivity a materiály elektronicky (e-mailem) nebo je budou moci rodiče vyzvednout vytištěné v pondělí od 9:00 - 10:00 hod v MŠ. V případě, že rodiče budou využívat možnost osobního vyzvedávání, prosíme, aby předem nahlásili dobu jejich příchodu, aby se předešlo setkávání větších skupin lidí.

Vzhledem k tomu, že distanční výuka vyžaduje zpětnou vazbu, je potřeba vracet materiály, se kterými děti pracovaly, škole. Termín pro vrácení vypracovaných materiálů je do pondělí následující týden – elektronicky (naskenované nebo nafocené e-mailem), do poštovní schránky (vchod u ZŠ) nebo osobně v pondělí od 9.00 do 10.00 hod. Pokud by bylo potřeba, je možné se telefonicky domluvit i na osobní individuální konzultaci. Mateřská škola povede každému předškolákovi portfolio, kam budou vzdělávací aktivity zakládány.

Neúčast dítěte na distanční výuce musí rodič omlouvat stejně jako při prezenčním vzdělávání. Budeme se snažit předškoláky nepřetěžovat a spíše inspirovat tipy na společné aktivity dětí a rodičů v domácím prostředí (tvoření, čtení, hudební i výtvarné aktivity, didaktické hry, drobné domácí práce a nezbytný pobyt v přírodě).

Děkujeme za ochotu a spolupráci.

Zdeňka Strašáková, zástupce ředitelky pro MŠ

Vážení rodiče, vzhledem k nařízení Vlády ČR z 30. 10. 2020 bude výuka od 2. 11. do 20. 11. 2020 nadále probíhat distančním způsobem tak jako dosud.

Vážení rodiče,

v návaznosti na Nařízení Vlády ČR z 12. 10. 2020 bude od středy 14. 10. 2020 do pátku 23. 10. 2020 zakázána osobní přítomnost žáků 1. i 2. stupně ZŠ ve škole. Výuka bude probíhat distančním způsobem. O konkrétní podobě budou žáci informováni svými učiteli. V případě, že nemáte přístup k internetu, je možné si úkoly vyzvednout po dohodě osobně ve škole v době od 8.00 do 11.30 hod. Stejným způsobem je možné úkoly odevzdávat. Je nutné dodržovat všechna karanténní opatření. Do školy by se žáci měli podle dostupných informací vrátit 2. 11. 2020. O případných změnách budete informováni prostřednictvím našich webových stránek v záložce AKTUALITY.

Stravování: Pokud si žáci obědy přihlásí, budou jim vydány do jídlonosiče výdejním okýnkem (vchod do ZŠ – směr Radíkov) v čase 11. 30 – 12.00 hod. Žáci zazvoní na školní jídelnu. Je nutné mít vlastní jídlonosič. Cena oběda je v době distanční výuky stejná jako v době prezenčního vyučování.

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

envelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram